Можна замовити меблі за розмірами?

Так, практично всі меблі на нашому сайті можна замовити за індивідуальними розмірами. Ви також можете запропонувати свої ескізи або проекти дизайнера.

Матрац входить у вартість?

Ціни на ліжка вказані без урахування вартості матраца. Ви можете вибрати відповідний матрац з нашого каталогу

Можна використовувати свій матрац або купити в іншому магазині?

Це можливо, якщо матрац підійде за розміром і вагою. Вага матраца особливо важливий, так як він впливає на плавне опускання ліжка. Іноді зі стороннім матрацом ліжко опускається занадто швидко або опускається не до кінця. Ми рекомендуємо використовувати матраци з нашого каталогу, оскільки вони оптимально підходять під конструкцію і не деформуються при вертикальному зберіганні.

Ліжко витримує велике навантаження?

Так. Каркас ліжка виготовлений зі сталі та витримує навантаження до 400 кг. Механізми ліжка виконані зі сталі товщиною 5 мм.

Ліжко може відкритися випадково?

Ні. Інженери спроектували ліжко таким чином, що в складеному вигляді фасад зі спальним місцем затягується всередину корпусу. Довільний відкривання повністю виключено конструкцією механізму. Щоб фасад почав відкриватися, потрібно спочатку зняти з блокіратора і потягнути за фасад. Також у нас можливо додатково придбати замок на ключі або замок фіксатор.

Ніжка ліжка може випадково скластися під час сну?

Ніжка спроектована так, що її випадково неможливо скласти в відкритому положенні ліжка. Для цього в конструкції додані додаткові газ / пружини які виштовхують ніжку тому.

Яка гарантія на меблі?

Гарантія на меблі та механізми становить 2 роки. Детальніше тут :Гарантія та сервіс